GREEN MOTORS dāmas teicami startē SIEVIEŠU DIENAS RALLIJĀ!

Šī gada 7.martā, GREEN MOTORS dāmu komanda, sieviešu dienas rallijā, izcīnīja godpilno 5.vietu. Rallijā kopumā piedalījās 366 ekipāžas. 

Šogad uzņēmumu pārstāvēja mūsu mārketinga projektu vadītāja - Ieva Siugale, klientu apkalpošanas kvalitātes speciāliste - Sanita Smiltiņa, mūsu foršā grāmatvedīte - Angelika Grāvelsiņa un GREEN MOTORS 2019.gada atsaucīgākā kolēģa titula īpašniece, salona administratore - Kristīne Zeltiņa.
Dāmas piedzīvojumā devās ar ŠKODA KODIAQ 2,0 TDI DSG 4x4 un jutās droši un komfortabli visu rallija laiku, pat neskatoties uz ceļiem un bezceļiem, kas bija jāpārvar.

Rallijs ilga no plkst. 10:00 - 16:00, tika uzsākts no Svētes, dodoties cauri Zaļeniekiem, tad turpinot ceļu uz Tērveti, pa ceļam iebraucot Apgunstes muižā. Tālāk jau ceļš vijās uz Kroņauci, Krimūnām, piestāts tika arī Naudītē, Penkulē, Īlē un Bēnē. Ilgāks laiks tika pavadīts arī traucoties pa meža taciņām, kaut kur blakus slavenajam Pokaiņu mežam.
Pasākumu dāmas vērtē kā komandu saliedējošu, izglītojošu un uz pozitīvu sadarbību vērstu, kas ir arī saskaņā ar GREEN MOTORS vērtībām! 
Mūsu dāmām šī bija lieliska dāvana sieviešu dienā - iegūtas jaunas, košas emocijas un daudz enerģijas tālākajam darba cēlienam! 

Visas fotogrāfijas tapušas, pildot kādu no sieviešu dienas rallija uzdevumiem. Īpašs paldies, GREEN MOTORS sadarbības partnera, BALTICAGRO puišiem par atsaucību!