Mūsu dāmas sieviešu rallijā ar elektroauto pirmās!


Šī gada 9.martā, Green Motors/ Škoda komanda, sieviešu dienas rallijā, izcīnīja 1.vietu Elektroauto ieskaitē.

Šogad uzņēmumu pārstāvēja mūsu mārketinga vadītāja - Ieva Siugale, klientu apkalpošanas kvalitātes speciāliste - Sanita Jēkabsone, grāmatvede - Angelika Vilka un pārdošanas daļas vadītāja asistente - Kristīne Zeltiņa.
Dāmas sākotnēji bija plānojušas piedzīvojumā doties ar Škoda Kodiaq 2,0 TDI 4x4, ar domu, ka tad visi ceļi kļūs izbraucami, bet dienu pirms rallija mainīja plānus un viņām tika sagatavots elektrauto Škoda Enyaq Coupe RS ar visu riteņu piedziņu.

Pats rallijs ilga no plkst. 11:00 - 17:00 un bija uzsākams no jebkuras vietas Latvijā, kas ietilpa spēles teritorijā.
Mūsu dāmas startēja no Engures, dodoties virzienā gar jūru, līdz pat Lapmežciemam, tad turpinot ceļu virzienā uz Liepājas šoseju, Piņķiem, Babīti, Olaini. Pa ceļam tika veikta viena neliela uzlāde Virši ātrās uzlādes stacijā Olainē. Finišs Jelgavā. Visas dienas garumā, tika pildīti dažādi foto/video uzdevumi, meklēti bilžu fragmenti, atbildēts uz āķīgiem jautājumiem, kā arī skriets sprintiņš un meklēts G-punkts! Pasākuma noslēgums tika organizēts iepirkšanās un izklaides centrā “Rīga Plaza”. Visām dalībniecēm bija sarūpētas mazas dāvaniņas, glāze atspirdzinoša dzēriena un sagatavots muzikāls pārsteigums. Diena gan ļoti iestiepās naktī, jo galvenā apbalvošana tika sākta tikai plkst. 22:30.

Pasākumu dalībnieces vērtē kā enerģisku, jaudīgu, izglītojošu un uz sadarbību vērstu!  Vislabāk patika mačmeikeru, grūpiju, golddigers uzdevumi, nu un, protams, sprinteris. 
Mūsu kolēģēm šī bija lieliska dāvana sieviešu dienā - iegūtas jaunas emocijas braucot un plānojot maršrutu ar elektroauto, kā arī godalgotā vieta sildīja sirdi jo īpaši! Kopvērtējumā Green Motors/ Škoda komanda 499 komandu konkurencē ierindojās augstajā 7.vietā.

Visas fotogrāfijas tapušas, pildot kādu no sieviešu dienas rallija uzdevumiem.
Dāmas saka lielu paldies par plecu pasākuma dienā  – Jānim, Agrim, Raivim, Mārtiņam, Ingai, Anetei un visiem pārējiem, kas sūtīja labas domas un uzmundrinošus vārdus!