Stirnu Buks sezonas noslēgums gleznainajā Smeceres Silā.

Madonas novada sporta kompleksā “Smeceres sils” Stirnu buki iepriekšējo reizi tikās tālajā 2017. gadā. Kopš tā laika šī vieta piedzīvojusi ievērojamas pārmaiņas un atrodas ceļā uz savu lielo mērķi - Pasaules kausu biatlonā. Jāpiebilst, ka, pielāgojot infrastruktūru augstākā līmeņa sacensībām, "Smeceres sils" būtu piemērots arī daudzu citu sporta veidu pasākumiem, un mums bija lieliska iespēja to pārbaudīt!
Kamēr sporta komplekss piedzīvo acis priecējošas pārmaiņas, sezonas noslēguma dalībnieku sirdis pacilāja Latvijas augstākās Vidzemes augstienes pauguru masīvi un ainavas, kas Madonas pievārtē mijas ar Lubāna līdzenumu. To līdzenumu gan Stirnu Buks, trasi plānodams, lāgā neredzēja, bet gan jau tas turpat kaut kur blakus arī bija noslēpies!
12.oktobrī laikapstākļi, patiesi, lutināja ikvienu Stirnu buku sagādājot īstu, saules apspīdētu  Zelta rudeni.
Arī mēs, Green Motors, bijām kupli pārstāvēti šajā pasākumā,  līdzi atvedot 5 Škoda automašīnas –  Superb, Kodiaq, Kodiaq 4x4, Karoq un Kamiq.

Pasākumam bija pieteicies 3061 dalībnieks.

Green Motors/ Škoda komandu šajā posmā pārstāvēja:
Agate Armane – izcīnīja 2.vietu Lūša distancē, gan kopvērtējumā, gan savā vecuma grupā.
Ģirts Viļumovs  - izcīnīja 5.vietu savā vecuma grupā un 7.vietu Zaķa distances kopvērtējumā.
Ieva Siugale  - izcīnīja 13.vietu savā vecuma grupā Zaķa distancē.
Aivo Klētnieks – ierindojās 68.vietā Vāveres distancē.
Uldis Braunbergs un Jānis Kļaviņš šoreiz devās pārgājiena distancē, lai izbaudītu Zelta rudeni, kas arī izdevās!

Sezonas kopvērtējumā mūsējiem veicās šādi:

• Agate Armane izcīnīja augsto 2.vietu Lūša distancē – gan savā vecuma grupā, gan kopvērtējumā.
  • Ģirts Viļumovs izcīnīja augsto 5.vietu Zaķa distancē -  gan savā vecuma grupā, gan kopvērtējumā.
  • Ieva Siugale ierindojās 5.vietā Zaķa distancē savā vecuma grupā un 14.vietā kopvērtējumā.

Paldies organizatoriem par izdomu, trašu daudzveidību, iespēju ieraudzīt skaistas vietas un būt dabā!
Par skaistajiem foto paldies: Kristīne Jančevskai, Santai Sinkai, Andrim Jermutam, Jānim Zilveram, Marekam Gaļinovskim un Jānim Ukasam.